אלוורה לטיפול באקנה
פוסט אקנה וצלקות אקנה

אלוורה היא צמח מרפא טבעי המשולב בתכשירים שלנו ב"מעבדות רבקה זיידה", שמפתחות תכשירים יעודיים לטיפול באקנה. איך הוא מסייע בטיפול באקנה, פוסט אקנה וצלקות אקנה ואילו רכיבים פעילים יש בו? בכתבה הבאה.

»

האלוורה היא צמח שידוע מאוד בתכונותיו המרפאות והוא מוכר לשימוש חיצוני ופנימי. ג'ל האלוורה הוא ג'ל טבעי המופק בתוך עליו הבשרניים של צמח האלוורה והוא עשיר ברכיבים טבעיים ואפקטיביים למגוון מצבים בריאותיים ובין היתר לטיפול וריפוי העור. השימוש של אלוורה לאקנה הפך נפוץ בזכות העובדה שהאלוורה מכילה רכיבים נוגדי דלקת המשפיעים על ריפוי העור, לצד רכיבים טבעיים עוצמתיים נוספים המסייעים בתהליכי ריפוי העור ושיקומו ולכן מומלץ להשתמש באלוורה לפנים ובאלוורה לצלקות, בעיקר כשהיא משולבת בתכשירים איכותיים עשירים ברכיבים עוצמתיים נוספים. השימוש באלוורה לעור פנים מסייע גם בשמירה על לחות העור והיא מסייעת לו לאזן את ייצור השומן – אותו סבום הנוצר בבלוטות החלב שאחראי בין היתר להתפרצויות של אקנה. איזה רכיבים פעילים יש באלוורה ואיך הם מסייעים לטיפול באקנה וריפוי צלקות? המשיכו לקרוא.

  יש פתרון לאקנה!

  לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון חינם:

  חומרים פעילים באלוורה

  צמח האלוורה מכיל ריכוז גבוה במיוחד של ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון המסייעים לבריאות הגוף ולטיפול בעור הפנים. בסך הכל מכיל צמח האלוורה למעלה מ-200 רכיבים פעילים שונים ולכן הוא משמש מקור טבעי ונקי מכימיקלים לחומרים פעילים רבים המסייעים לטיפול באקנה, בעיות עור שונות ושיקום העור:

  • אלווין משפיע לטובה על מערכת העיכול ומקל על תחושת החום ועל מצבים דלקתיים.
  • פוליסכרידים מכילים מולקולות סוכר המסייעות בהגנה על העור, הרגעה ובתהליך ההתחדשות שלו.
  • חומצות אמינו אלוורה עשירה במיוחד בחומצות אמינו והיא מכילה 20 מתוך 22 סוגי חומצות אמינו. חומצות אלו אחראיות על ייצור חלבונים החיוניים לגדילה של רקמות בריאות. לכן משמעותית האלוורה לעור הפנים משום שחומצות האמינו מסייעות בשיקום העור.
  • ויטמינים האלוורה היא מקור טבעי ובריא לויטמינים כמו A, B, C, D ו- E החיוניים לבריאות העור ושיקומו. 
  • מינרלים האלוורה היא מקור טבעי ובריא למינרלים שונים וביניהם אבץ, קלציום, מגנזיום, נתרן, ברזל, ומנגן החיוניים לבריאות הגוף בכלל ובריאות ומראה העור בפרט.
  • אנטרקינונים רכיבים פעילים המכילים תכונות נוגדות וירוסים, חיידקים ופטריות נוגדות דלקת, ולכן הם מסייעים בטיפול באקנה דלקתי שמתפרץ בעקבות שגשוג חיידק האקנה

  אלוורה ואקנה

  צמח האלוורה עשיר בחומרים ורכיבים פעילים המסייעים במצבי אקנה בדרגות שונות. בין היתר מכילה האלוורה אנטרקינונים, ספינטרינים, פוליסכרידים, ספלינין ואלווין המסייעים בריפוי העור, צמיחה של רקמת עור בריאה ומסייעים לו להתמודד עם האקנה, בעיקר כשהאלוורה במיצוי גבוה ומשולבת בתכשירים איכותיים עם רכיבים פעילים משלימים.

  • אנטרוקינונים המצויים באלוורה הם בעלי תכונות אנטי בקטריאליות המסייעות בטיפול במקרים של אקנה דלקתי הנגרם כתוצאה מחיידק האקנה P. אנטרוקינונים מסייעים גם במניעת התפרצויות חוזרות ונשנות של אקנה דלקתי ומצבים דלקתיים נוספים. 
  • חומצה סליצילית חודרת לעומק העור ומפרקת את השומנים המופרשים לעור שסותמים את הנקבוביות, וגם היא רכיב פעיל בצמח האלוורה. הפרשת יתר של שומנים היא אחד הגורמים העיקריים להתפתחות אקנה מה שהופך את האלוורה לאפקטיבית בטיפול בו. לקריאה מורחבת על חומצה סליצילית כאן
  • הספינטרינים הם בעלי תכונות מרפאות ומשקמות והם מסייעים בהרגעת העור, הפחתת מצבים דלקתיים, הרגעת אדמומיות וגירוי. 
  • פוליסכרידים הם סוג של סיבים המעניקים לעור לחות, מרגיעים ומרככים את העור ובכך מקלים על האדמומיות, תחושת היובש והגירוי שנוצרת במקרים רבים של אקנה. 
  • הספלינין והאלווין הם רכיבים המסייעים בשיקום של העור וחיוניים גם לתחזוקה השוטפת של העור. ספלינין ואלווין מספקים לחות לתאי העור ובכך הם מסייעים לתהליך התחדשות התאים. 

  כמות הרכיבים הפעילים והטבעיים הנמצאים בצמח האלוורה הפכו אותו לרכיב משמעותי בתכשירים לטיפול באקנה. הוא מסייע בריפוי, טיפול בדלקות, הרגעת התפרצויות קיימות ומניעת התפרצויות חוזרות ונשנות.

  אלוורה וצלקות אקנה

  צמח האלוורה עשיר בחומרים ורכיבים פעילים המסייעים לשיקום העור, צמיחה של רקמת עור חדשה ושמירה על לחות. שימוש יומיומי בתכשירים איכותיים הכוללים תמציות אלוורה יסייע בטיפול לעור שסבל מאקנה שהותיר בו חטטים, צלקות וכתמים. 

  • אחד הרכיבים הפעילים באלוורה הוא האלווין, חומר פעיל המסייע בהגנה על העור ושמירה על הלחות. חוסר בלחות עשוי לעורר תהליכים דלקתיים. בנוסף, יובש עלול להחמיר מצבי אקנה ולעורר יציאה של פצעים. שמירה על רמת הלחות הרצויה בעור מונעת את יציאת הפצעים ומאיצה את קצב ריפוי העור, צלקות והסימנים שנותרו עליו.
  • אלוורה הוכחה כבעלת יכולות מרגיעות המסייעות בהפחתת מצבי דלקת וגירויים שונים בעור. לכן היא מסייעת בטיפול בצלקות קיימות ומונעת התפתחות של צלקות חדשות. 
  •  צמח האלוורה עשיר בפוליסכרידים המעודדים זרימת דם תקנית המסייעים לשחזר ולשחלף תאים פגועים ולצד זה הם מעודדים יצירה והתחדשות של תאים חדשים. זרימת דם תקינה ומשופרת מאיצה את קצב השיקום של העור מצלקות אקנה וחטטים. 
  • צמח האלוורה עשיר באנטרוקינונים בעלי תכונות אנטי בקטריאליות שיכולות להילחם בחיידקים הגורמים לאקנה (חיידקי האקנה P). בזכות האנטרוקינונים, מסייע צמח האלוורה במניעת התפתחות דלקות חדשות שמובילות לפצעים מוגלתיים הנוטים להשאיר סימנים וצלקות.   
  • האלוורה עשירה בספינטרינים ובספלינין התורמים לשיקום העור ותהליך ההתחדשות שלו. , ספינטרינים ובספלינין משפרים את מראה העור ומטפלים בצלקות ובחטטים שנשארים אחרי התפרצויות אקנה.

  אלוורה במעבדות רבקה זיידה: "מדע במקום מגע"

  שיטת רבקה זיידה היא אחת השיטות האפקטיביות והבטוחות לטיפול באקנה ובצלקות אקנה. הטיפול בשיטת רבקה זיידה הוא טיפול הוליסטי המשלב טכנולוגיות מתקדמות ביחד עם תכשירים ייעודיים לטיפול בסוגים שונים של אקנה ובמצבי פוסט אקנה כמו צלקות, חטטים, פיגמנטציה והיפרפיגמנטציה. כל מוצרי רבקה זיידה מיוצרים במעבדות רבקה זיידה ומבוססים על צמחי מרפא (כמו האלוורה), ויטמינים, חומצות טבעיות ומינרלים איכותיים. הרכיבים הטבעיים בתכשירי רבקה זיידה הם כאלה שהוכחו מחקרית כיעילים לטיפול במצבי האקנה השונים ומצבי פוסט אקנה והם באיכות גבוהה במיוחד. כל התכשירים הם באישור משרד הבריאות והתכשירים והטכנולוגיה המתקדמת עומדים בתקנים מחמירים כולל תקן GMP ו-ISO. הטיפול מתחיל באבחון אישי ולכל מטופלת ומטופל נקבעת תכנית טיפולים אישית בליווי צמוד. השיטה של רבקה זיידה עזרה עד היום למעל 60,000 מטופלות ומטופלים ליהנות מעור בריא, משוקם וקורן והכל בזכות אבחון מדויק, הכנת תכנית טיפולים מותאמת אישית מתכשירים איכותיים, רכיבים פעילים וטכנולוגיה מתקדמת. 

  *האמור אינו מחליף ייעוץ רפואי

  רוצים להצטרף לסיפורי ההצלחה?
  התחילו בתיאום פגישת ייעוץ ואבחון חינם!

  »

   יש פתרון לאקנה!

   לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון חינם: