טיפול באקנה

המדריך המלא 💯

אקנה פנים רבות לו ולא על הפנים בלבד… היום כבר יודעים שאקנה היא בעיה רפואית ואסתטית שיכולה להופיע בכל גיל ולא רק על הפנים. בין אם מדובר באקנה המאפיין את גיל ההתבגרות, או אקנה הורמונלי שיכול להופיע גם בגיל 40, אצלנו במעבדות רבקה זיידה יודעים לטפל בכל הסוגים, בשיטה ייחודית וטבעית.

ריכזנו עבורכם כתבות ומאמרים שונים על הגורמים לאקנה, סוגי אקנה וטיפול באקנה ⬇️

טיפול באקנה

קמת בבוקר והעור שלך חלק? כל השאר זה בונוס. אך לא כולנו זכינו בלוטו הגנטי הנדיר של עור שלא ידע חצ'קון מה הוא. למעשה כ-85% מהאנשים בכל העולם יסבלו בשלב זה או אחר ממתקפת פצעונים שהמדע קורא לה אקנה וולגריס (וולגריס=נפוץ), ברמות משתנות. אבל לא כל פצעון מוגדר כאקנה וכמובן שלא כל סוג אקנה ניתן לטיפול באותה צורה. על מנת להבין יותר, הכנו עבורכם מאמר מקיף שישפוך אור על האקנה ועל הטיפול באקנה.

המשך קריאה »

טיפול בצלקות אקנה

צלקות אקנה הן תופעה מוכרת וידועה, אך רבים חושבים שהיא גזרת גורל ובלתי ניתנת לשינוי. כיצד מטפלים בצלקות אקנה, אפילו שנים לאחר שההתפרצות של האקנה שכחה? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »

התפרצות אקנה בגב ובכתפיים

אקנה היא לרוב הסימן הראשון לגיל הנעורים, ההורמונים הגועשים יוצרים שינויים בריכוז בבלוטת החלב המפרישות שומן בצורה מוגברת והעדר טיפול יוצר את המצב שאנו מכירים כפצעי בגרות, המעטרים את הפנים. אך לא רק הפנים סובלות מן האקנה, גם אזורים נוספים העשירים בבלוטות חלב כגון הגב והכתפיים הינם מוקד התפרצות אקנה ולא רק אצל בני נוער, אלא גם מבוגרים עלולים לסבול מאקנה בגב ובכתפיים. אז איך מטפלים ומה עושים ומה ממש לא? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »

אקנה בהריון

מזל טוב, את מצפה לילד! יחד עם ההתרגשות לקראת החיים החדשים, מגיעות גם שלל תופעות הלוואי – החל מבחילות, שינויים במצב הרוח וכן, עד חצ'קונים ופצעונים. זה ידוע שנשים בהיריון מנועות מלעבור טיפולים אסתטיים רבים ולכן רבות חשות תסכול מההתפרצות הקיימת בעור הפנים ואף חוששות מהעתיד, מצלקות שתותיר האקנה על פניהן לאחר הריון וההנקה. אז מה ניתן לעשות? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, המשיכי לקרוא.

המשך קריאה »

טיפול טבעי באקנה

אנשים רבים אשר חוו התפרצות אקנה, מרגישים כי הטיפול הקונבנציונלי עלול להזיק ומפחדים מתופעות הלוואי והצלקות שהוא עלול להשאיר אחריו. אז איך מטפלים באקנה באופן טבעי? במאמר הבא

המשך קריאה »

אקנה בחזה

מכיוון שבכל עורנו יש נקבוביות, אקנה יכול להתפתח גם בחזה וכמו שאנחנו תמיד אומרים אקנה שכיחה בגיל ההתבגרות אך למעשה אין לה ממש גיל וגם לאחר גיל ההתבגרות יכול להופיע אקנה בחזה. אז כיצד מתמודדים עם אקנה בחזה? יש לנו כמה תשובות עבורכם.

המשך קריאה »

תרופות סבתא לטיפול באקנה

אנשים רבים שחוו התפרצות אקנה מחפשים טיפולים אלטרנטיביים וטבעיים שיחליפו את מקומם של הקוסמטיקאיות והתרופות במרשם. תרופות הסבתא הן מגוון רחב של טיפולים טבעיים העוברים מדור לדור ומבטיחים הקלה לעור. יצאנו לבדוק כמה הן יעילות בכתבה הבאה.

המשך קריאה »

פיגמנטציה

הביטויים המוכרים ביותר של אקנה הם קומודונים ופצעונים אבל למרבה הצער, ככל מצב דלקתי בגוף, אקנה עשוי להיות מלווה בתופעות חיצוניות נוספות כמו חטטים, צלקות ופיגמנטציה בעור הפנים. אז איך נמנעים וכיצד מטפלים? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »
דילוג לתוכן