טיפול באקנה

המדריך המלא 💯

אקנה פנים רבות לו ולא על הפנים בלבד… היום כבר יודעים שאקנה היא בעיה רפואית ואסתטית שיכולה להופיע בכל גיל ולא רק על הפנים. בין אם מדובר באקנה המאפיין את גיל ההתבגרות, או אקנה הורמונלי שיכול להופיע גם בגיל 40, אצלנו במעבדות רבקה זיידה יודעים לטפל בכל הסוגים, בשיטה ייחודית וטבעית.

ריכזנו עבורכם כתבות ומאמרים שונים על הגורמים לאקנה, סוגי אקנה וטיפול באקנה ⬇️

טיפול באקנה

קמת בבוקר והעור שלך חלק? כל השאר זה בונוס. אך לא כולנו זכינו בלוטו הגנטי הנדיר של עור שלא ידע חצ'קון מה הוא. למעשה כ-85% מהאנשים בכל העולם יסבלו בשלב זה או אחר ממתקפת פצעונים שהמדע קורא לה אקנה וולגריס (וולגריס=נפוץ), ברמות משתנות. אבל לא כל פצעון מוגדר כאקנה וכמובן שלא כל סוג אקנה ניתן לטיפול באותה צורה. על מנת להבין יותר, הכנו עבורכם מאמר מקיף שישפוך אור על האקנה ועל הטיפול באקנה.

המשך קריאה »

טיפול בצלקות אקנה

צלקות אקנה הן תופעה מוכרת וידועה, אך רבים חושבים שהיא גזרת גורל ובלתי ניתנת לשינוי. כיצד מטפלים בצלקות אקנה, אפילו שנים לאחר שההתפרצות של האקנה שכחה? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »

מה השיטה של רבקה זיידה

כבר שנים שהמרכז של רבקה זיידה מסייע לעשרות אלפי מטופלות ומטופלים להיפטר אחת ולתמיד מכל סוגי האקנה והפוסט אקנה. מה סוד הקסם ומה מיוחד וייחודי בשיטה של רבקה זיידה? המשיכו לקרוא

המשך קריאה »

התפרצות אקנה בגב ובכתפיים

אקנה היא לרוב הסימן הראשון לגיל הנעורים, ההורמונים הגועשים יוצרים שינויים בריכוז בבלוטת החלב המפרישות שומן בצורה מוגברת והעדר טיפול יוצר את המצב שאנו מכירים כפצעי בגרות, המעטרים את הפנים. אך לא רק הפנים סובלות מן האקנה, גם אזורים נוספים העשירים בבלוטות חלב כגון הגב והכתפיים הינם מוקד התפרצות אקנה ולא רק אצל בני נוער, אלא גם מבוגרים עלולים לסבול מאקנה בגב ובכתפיים. אז איך מטפלים ומה עושים ומה ממש לא? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »

אקנה בהריון

מזל טוב, את מצפה לילד! יחד עם ההתרגשות לקראת החיים החדשים, מגיעות גם שלל תופעות הלוואי – החל מבחילות, שינויים במצב הרוח וכן, עד חצ'קונים ופצעונים. זה ידוע שנשים בהיריון מנועות מלעבור טיפולים אסתטיים רבים ולכן רבות חשות תסכול מההתפרצות הקיימת בעור הפנים ואף חוששות מהעתיד, מצלקות שתותיר האקנה על פניהן לאחר הריון וההנקה. אז מה ניתן לעשות? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, המשיכי לקרוא.

המשך קריאה »

טיפול טבעי באקנה

אנשים רבים אשר חוו התפרצות אקנה, מרגישים כי הטיפול הקונבנציונלי עלול להזיק ומפחדים מתופעות הלוואי והצלקות שהוא עלול להשאיר אחריו. אז איך מטפלים באקנה באופן טבעי? במאמר הבא

המשך קריאה »

אקנה בחזה

מכיוון שבכל עורנו יש נקבוביות, אקנה יכול להתפתח גם בחזה וכמו שאנחנו תמיד אומרים אקנה שכיחה בגיל ההתבגרות אך למעשה אין לה ממש גיל וגם לאחר גיל ההתבגרות יכול להופיע אקנה בחזה. אז כיצד מתמודדים עם אקנה בחזה? יש לנו כמה תשובות עבורכם.

המשך קריאה »

תרופות סבתא לטיפול באקנה

אנשים רבים שחוו התפרצות אקנה מחפשים טיפולים אלטרנטיביים וטבעיים שיחליפו את מקומם של הקוסמטיקאיות והתרופות במרשם. תרופות הסבתא הן מגוון רחב של טיפולים טבעיים העוברים מדור לדור ומבטיחים הקלה לעור. יצאנו לבדוק כמה הן יעילות בכתבה הבאה.

המשך קריאה »

פיגמנטציה

הביטויים המוכרים ביותר של אקנה הם קומודונים ופצעונים אבל למרבה הצער, ככל מצב דלקתי בגוף, אקנה עשוי להיות מלווה בתופעות חיצוניות נוספות כמו חטטים, צלקות ופיגמנטציה בעור הפנים. אז איך נמנעים וכיצד מטפלים? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »
תזונה נכונה לאקנה

אקנה ותזונה

אנשים רבים אשר חוו התפרצות אקנה, מרגישים כי הטיפול הקונבנציונלי עלול להזיק ומפחדים מתופעות הלוואי והצלקות שהוא עלול להשאיר אחריו. אז איך מטפלים באקנה באופן טבעי? במאמר הבא

המשך קריאה »

אקנה בישבן

אקנה בישבן הוא עסק לא נעים וסובלים ממנו גברים ונשים כאחד בכל גיל. לעיתים קרובות, הסובלים מהתופעה מובכים מהאקנה עצמו וממיקומו גם יחד, מתביישים ללכת לקבל טיפול ומחמירים את המצב. אז איך מונעים ואיך מטפלים? המשיכו לקרוא...

המשך קריאה »
אקנה למבוגרים

טיפול אקנה למבוגרים

אקנה היא מחלת עור המיוחסת בדרך כלל לבני ובנות נוער ולכן מוכרת גם בשם "פצעי בגרות". אלא שאקנה יכולה להופיע בכל גיל, גם בשלבים מאוחרים יותר בחיים: בתקופות הריון ואחרי לידה, וגם בתקופות חיים מאוחרות יותר ואפילו בגיל המעבר. מה גורם לאקנה בגיל מבוגר ואיך אפשר לטפל בה? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »

האם רואקוטן מעלים צלקות אקנה?

צלקות אקנה הן תוצר של התגובה הטבעית של גופנו לפגיעה כלשהי ברקמת העור. פגיעה זו יכולה להיווצר מפציעה אך גם מהתהליך הדלקתי שמתחולל כאשר אנו סובלים מאקנה. לעיתים, ההצטלקות מחריפה גם כתוצאה מחיטוט יתר בפצעונים בזמן ההתפרצות או מטיפול לא נכון, כמו למשל ייבוש העור יתר על המידה ואי שמירה על גמישותו במהלך ההתפרצות. איך התרופה רואקוטן משפיעה והאם רואקוטן מעלים צלקות אקנה? יצאנו לבדוק.

המשך קריאה »
דילוג לתוכן