הממליס: צמח המרפא שלא הכרתם
מעבדות רבקה זיידה 🌿

הוא עשה את כל הדרך מצפון אמריקה כדי לעזור לנו להילחם בפצעי האקנה ולסייע במגוון דרכים נוספות. מהם הרכיבים הפעילים שבהממליס? מה קרה כשנתנו ממנו לקבוצת מטופלים הסובלת מאקנה? ולמה אתם חייבים להכיר את צמח המרפא הנהדר הזה, המשולב בתכשירים שלנו? בואו לגלות!

»

אם אי פעם תניחו את ידיכם על כתבים עתיקים מסין וממצרים, תגלו כי השימוש בצמחי מרפא החל כבר בשנת 3,000 לפני הספירה. הרבה לפני שאנטיביוטיקה ואקמול הפכו לברירת המחדל הטיפולית, רוקחות טבעית המבוססת על שימוש באלפי צמחי מרפא הייתה התשובה לריפוי מחלות. גם בתרבויות העתיקות של הודו, רומא, סין, יפן, ברפואה האינדיאנית, ברפואה הערבית המסורתית וגם בזו האירופאית ידעו: לטבע יש כוח עצום. אחד מצמחי המרפא האלו הוא הממליס, ועליו נדבר היום.

בקליפת הגזע, בעלים ובקצות הענפים של העץ הקטן טמון כוח מיוחד. צמח ה"הממליס", או בשמו העממי "Hazel Witch" (אגוז המכשפה), מגיע אלינו מצפון אמריקה והוא אחד מצמחי המרפא החשובים בעולם הקוסמטיקה הטבעית – ולא רק. תכונותיו הייחודיות הופכות אותו לבעל סגולות לטיפול, ריפוי, טיפוח ושיקום העור, ולרוב נוטלים אותו באופן חיצוני, במריחה של משחה או שמן הממליס. במרכז לטיפול באקנה בשיטת רבקה זיידה, אנחנו עושים שימוש בהממליס במגוון תכשירים רחב, כדי לסייע למטופלים ולמטופלות שלנו ליהנות מעור בריא, חלק ויפה.

איך זכה הממליס למקום של כבוד בארון התרופות הטבעי? למה בחרנו לשלב אותו בתכשירים שלנו? ומה הופך אותו למועמד המושלם לטיפול באקנה? הנה כל מה שכדאי לדעת על הצמח המופלא.

  יש פתרון לאקנה!

  לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון חינם:

  מי אתה, הממליס?

  כוח העל האפקטיבי ביותר של הממליס הוא בכך שהוא תורם לקרישת דם מהירה, סגירת זיהומים פתוחים בעור וכיווץ, שיקום ושיכוך הריריות, ולכן הוא מצוין להקלה בתסמיני גירוד, כאב, נפיחות, דליות, כוויות קלות וגירויים נוספים בעור.

  כך למשל, במצב של טחורים או פיסורה, הוא מחזק את כלי הדם החלשים ומחזיר להם את הגמישות הטבעית, במקביל לשיכוך הכאב ויצירת שכבת הגנה המאפשרת לגוף לשקם את האזור הפגוע. בזכות סגולותיו לריפוי רקמות ועצירת דימומים, הוא המועמד המוביל לטיפול גם בדלקות חניכיים ובפציעות נוספות והודות לחומרים הפעילים המצויים בו, הוא המחטא הטבעי המושלם.

  למצות את הטוב שבטבע: 6 החומרים הפעילים שמנצחים את האקנה

  ומדלקות חניכיים ושאר צרות צרורות אל הנושא שלשמו התכנסנו: אקנה! אחד הדברים שמאפשרים לנו להגיע לתוצאות מדהימות כל כך עם המטופלות והמטופלים שלנו ללא מגע כלל, ומה שהופך את התכשירים שלנו לעוצמתיים ויעילים כל כך – נמצא פשוט בטבע. אנחנו במעבדות רבקה זיידה מאמינים תמיד בפיתרון טבעי, וזה הרגע להודות לחברים כמו צמח ההממליס, שהרכיבים הפעילים שבו באים איתנו למעבדה ויחד עם חומרים טובים נוספים מתקבל המועמד המושלם לטיפול באקנה. מה בהממליס עוזר לטפל באקנה?

  הנה הנבחרת המנצחת:

  1. טאנין (Tannins)

  ידועים בהשפעתם על ניקוי העור, צמצום הנקבוביות והפחתת הפרשת השומן בעור.

  2. פלבונואידים (Flavonoids)

  מסייעים בהגנה מפני נזקי רדיקלים חופשיים ובהפחתת דלקות, תורמים לשיפור מראה העור ולהפחתת אדמומיות ודלקות הקשורות לאקנה.

  3. חומצה גליקולית (Gallic Acid)

  ידועה בתכונות אנטי דלקתיות וביכולתה לסייע בריפוי ותיקון העור.

  4. חומצה הממלית (Hamamelitannin)

  רכיב ייחודי להממליס. חומצה הידועה בתכונותיה האנטי דלקתיות, ובסיוע להפחתת נפיחות ואדמומיות של העור.

  5. ספונינים (Saponins)

  הודות לתכונות הניקוי שלהם, הספונינים יכולים לסייע בניקוי עמוק של העור ובהפחתת חסימות בנקבוביות.

  6. פרוציאנידינים (Procyanidins)

  רכיבים אנטי אוקסידנטים המסייעים להגנה על העור מפני נזקי סביבה ותורמים למראה עור בריא וזוהר.

  הרכיבים הפעילים הללו עוצמתיים ואפקטיביים כל כך, ואנחנו לא רוצים שאף אחד מהם יאבד בדרך – ומצד שני, לא רוצים להשתמש ברכיבים שקצת פחות חיוניים לנו בצמח. מה עושים? ממצים! בייצור מבוקר של תכשירים קוסמטיים-טבעיים במעבדות מוסמכות, בתהליך עדין ומדויק מאין כמוהו, ממצים את כל התכונות הטובות של הצמח ולא כוללים את החומרים המזיקים או ה"מיותרים" שהוא עלול להכיל. כדי למקסם את האפקט המתקבל, מוסיפים אל התמצית עוד מגוון חומרים טובים נוספים שישרתו אותנו בדרך למטרת העל: ליהנות מעור בריא, נקי וחלק, ולהיפרד מהאקנה לשלום. זאת אמנות, והיא נעשית במעבדות רבקה זיידה בצורה הטובה ביותר.

  בואו נדבר מדע: האם הממליס מוכח מחקרית לטיפול בעור?

  נתחיל מהסוף: כן, בהחלט, ורוב המחקרים מוכיחים שיש השפעה לשימוש בהממליס לטיפול וטיפוח העור בכלל, וטיפול באקנה ופוסט אקנה בפרט. הרכיבו את משקפי המחקר, בואו נצלול!

  במאמר אחד[1] נבדק הקשר בין טיפול באקנה לבין התכונות האנטי דלקתיות של הצמח, ונמצא כי הממליס עשוי לשפר את מראה העור, לתרום לעור בריא ונקי ולהקל על הסימפטומים השונים הנלווים לאקנה, כמו גם להפחית את ייצור השומן בעור (ובכך להפחית את הסיכון להחמיר את המצב ולפתח נקבוביות חסומות ופצעים נוספים). מחקר נוסף[2] הסוקר צמחי מרפא נוספים לצד הממליס מעלה מסקנות דומות: לתכונות האנטי בקטריאליות של הצמח יש פוטנציאל לטיפול בטוח וטבעי לטיפול באקנה.

  סובלים מאקנה קלה עד בינונית? המחקר[3] הבא מוקדש לכם! בתום המחקר, שנערך בקרב 60 מטופלים הסובלים מאקנה קלה עד בינונית, נמצא כי השימוש בתמציות צמחים הכוללות גם הממליס הפחית משמעותית את נגעי האקנה (הדלקתיים והלא דלקתיים) באופן מובהק, בהשוואה לקבוצת החולים שלא טופלה בתמציות הצמחים.

  [1] Which Plant for Which Skin Disease? Part 1: Atopic Dermatitis, Psoriasis, Acne, Condyloma, and Herpes Simplex, PubMed, 2021
  [2] Medicinal Plants for the Treatment of Acne Vulgaris: A Review of Recent Evidences
  [3] Clinical efficacy of herbal extracts in treatment of mild to moderate acne vulgaris: an 8-week, double-blinded, randomized, controlled trial

  זה מדעי, זה בטוח, זה טבעי – זה עובד! טיפול באקנה ופוסט אקנה בשיטת רבקה זיידה

  שיטת רבקה זיידה מזמינה אתכם להיפרד מהאקנה ומהפוסט אקנה וליהנות מאיכות חיים טובה ובריאה. מגיע לכם לשמוח כשאתם מביטים במראה, ועם 92% הצלחה בקרב מטופלות ומטופלים בדרגות קושי שונות – נשמח להדריך אתכם יד ביד עד לתוצאה המיוחלת.

  המרכז לטיפול באקנה של רבקה זיידה מציע פתרון הוליסטי לטיפול באקנה מהשורש, ללא שימוש בתרופות, כאב או מגע – אלא עם הטוב הקיים בטבע (כן, גם בהממליס המופלא) בתכשירים טבעיים המפותחים ומיוצרים במעבדות ישראליות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתוספת הטכנולוגיות המובילות בתחום. זה מדעי, זה יעיל, זה הכי מתקדם שיש, ואנחנו כאן כדי לעזור גם לכם! רוצים לדעת איך הופכים אקנה מסיפור לסיפור הצלחה? דברו איתנו!

  *האמור אינו מחליף ייעוץ רפואי

  רוצים להצטרף לסיפורי ההצלחה?
  התחילו בתיאום פגישת ייעוץ ואבחון חינם!

  »

   יש פתרון לאקנה!

   לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון חינם: