מילון המונחים של RIVKA ZAIDE

💥לפוצץ סטיגמות במקום פצעונים💥

אם גם אתם סובלים מאקנה, בטח יצא לכם לחפש או לשמוע כל מיני מונחים שקשורים לאקנה, וכלל לא בטוח שהמידע שקיבלתם הוא נכון או מדויק. מידע חלקי או שגוי, עשוי לעשות יותר נזק מתועלת, אז במיוחד בשבילכם, הכנו את מילון המונחים השלם. כאן תמצאו מידע מדעי ומקיף על מונחים מקצועיים מעולם הקוסמטיקה הרפואית לטיפול באקנה. אם עדיין יש לכם שאלות, תוכלו לפנות אלינו ונשמח לסייע.

מיקרו אנקפסולציה

תחום הקוסמטיקה הרפואית מאופיין בשימוש שהוא עושה בטכנולוגיות שונות המוכרות בעולם הרפואה במטרה למקסם את התכונות החיוביות המצויות בפורמולות המשמשות למוצרי קוסמטיקה שונים. אחת הטכנולוגיות הללו מתייחסת לטכניקת ה"קיפסול" או בשמה המקצועי: אנקפסולציה. מה הקשר לאקנה? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »

שומנים כלואים

מה הם שומנים כלואים (מיליומים), כיצד הם נוצרים ואיך אפשר לטפל בהם? בכתבה הבאה.

המשך קריאה »

חטטים

חטטים הם בעיית עור, המופיעה בעיקר בעור הפנים, והמאפיין הבולט שלה הוא מראה "מחורר" של העור. המראה של החטטים עשוי להחריף עם הזמן, ורבים טועים לחשוב בגלל שמדובר בסוג של צלקת, שאין דרך להעלים אותם. אלא שהתפתחות הטכנולוגיה ותחום הקוסמטיקה הרפואית הביאו בשורה גם בטיפול בחטטים וטיפול מותאם אישית יכול לרפא את העור ולשפר משמעותית את המראה שלו. איך? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »

רואקוטן

אקנה כפי שאנו יודעים, יכולה להסתכם בכמה פצעונים ויכולה להתפתח למחלה של ממש בהתמודדות יום יומית. ישנם טיפולים שונים לאקנה, אך במקרה של התפרצות קשה שבה הטיפולים השונים לא הסתיימו בהצלחה, יגיע השלב שהרופא המטפל ככל הנראה ימליץ על טיפול תרופתי אגרסיבי. אחת מן התרופות הנפוצות ביותר היא רואקוטן. מה החסרונות? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »

אקנה תת עורי

אקנה תת עורי הוא בעיה אסתטית ורפואית גם יחד והוא משפיע גם התחושה הפנימית, ויכול להוביל לפגיעה בדימוי העצמי, ירידה בביטחון העצמי ואפילו לדיכאון. זיהוי של הבעיה וטיפול נכון מהשורש, יכולים להעלים כמעט לגמרי את האקנה התת עורי ולהעניק למטופלים עור משוקם ובריא.

המשך קריאה »

טיפול פוטודינמי

טיפול פוטודינמי המוכר גם כ-PTD, הוא טיפול בטוח, מוכר ולא פולשני המשמש למגוון רחב של בעיות רפואיות או קוסמטיות החל משנות ה-90 של המאה הקודמת. הוא מתבצע על ידי מכשיר מיוחד הפועל על גלי אור באורכים שונים, כאשר כל אורך גל משמש ליישום אחר והשפעתו שונה על העור. איך זה מסייע לפתרון של אקנה וצלקות? המשיכו לקרוא.

המשך קריאה »

אקנה רוזציאה

חשבתם שעברתם את גיל ההתבגרות בשלום ממזמן אך הנה מגיעה תופעה חדשה ומציקה דווקא עכשיו. אנשים רבים בגילאי ה-30 ומעלה סובלים מאקנה של הגיל המבוגר – האקנה רוזציאה. אז איך נמנעים וכיצד מטפלים? בכתבה הבאה.

המשך קריאה »
דילוג לתוכן