מלחי ים המלח
המתכון לעור מושלם: איך מלחי ים המלח עוזרים לטפל באקנה?

לא חייבים להגיע עד לים המלח כדי ליהנות מיתרונותיו הרפואיים – במעבדות רבקה זיידה, ים המלח מגיע עד אליכם!

»

עלינו: תכשירים המבוססים גם על מלחים שבהם כל הטוב שבמים המרפאים. עליכם: ליצור אווירת ספא בבית (עם פלייליסט מרגיע, אווירת ספא וכל הגודיז). בואו לגלות מה הקשר בין המלחים העוצמתיים שבמקום הכי נמוך בעולם לבין טיפול באקנה בפרט ובריאות בכלל.

מה שטוב לקליאופטרה 👸🏻

כשמלכת מצרים האייקונית קליאופטרה גילתה את יתרונותיו הקוסמטיים והבריאותיים של ים המלח, כך האגדה מספרת, היא הפכה אותו למעיין היופי הפרטי שלה. סקירה מהירה של רשימת היתרונות הללו, תגלה לכם מדוע היא ואינספור אנשים אחריה וגם לפניה (עוד לפני התקופה הרומית!) בחרו בים המלח כלוקיישן האולטימטיבי למנוחה, ריפוי והתחדשות, ומדוע כבר אלפי שנים משתמשים בתכשירים המבוססים על מלח ים לטיפול בעור ולשלל מטרות נוספות.

לו הייתם דוגמים את מי ים המלח (מפתה לעשות את זה, אנחנו יודעים), הייתם מגלים שריכוז המינרלים שבו עומד על כ-33% – פי 10 מכל מי ים אחרים! האם העור שלנו מוקיר תודה על הנתון הזה? הו, בהחלט. כשמדענים חקרו לאורך השנים את השפעותיו של מלח ים המלח על הבריאות שלנו, הם גילו כי טמון בו כוח אדיר להקלה ולטיפול במגוון מחלות עור (ולשם כך התכנסנו ולכן פירוט יגיע מיד!), כמו גם הפרעות נשימה, יתר לחץ דם, כאבים ראומטיים, דלקות בשרירים ובכלי הדם ואפילו להקלה על מתח. 

מה יש בכם, מים? 💦
מלח ים טבעי מכיל, כאמור, ריכוז מלחים של פי 10 ממימי האוקיינוס. הריכוז האדיר הזה, בתוספת כמה יסודות כימיים נוספים, יוצר קפסולת בריאות עוצמתית. בין השאר, תמצאו מגנזיום (חשוב לתפקוד תקין של מערכת השרירים והעצבים), נתרן (מאזן את הנוזלים בגוף, מרגיע את שרירי הגוף ומסייע בהעברת אותות עצביים), סידן (חיוני לבריאות העצמות והשיניים) ואשלגן (המסייע לחיזוק מערכת החיסון). המינרלים המצויים בריכוז הגבוה ביותר הם – לא מפתיע במיוחד – כלוריד אלקטרוליטי, שזה בעצם מלחים (וזה טוב לבריאות, כי תפקידם של המלחים הוא בין היתר לסלק פסולת מהתאים, לשמור על מאזן מים תקין ולייצב את רמת החומציות בגוף) וברומיד.

רשימת המינרלים המפוארת הזו היא של מינרלים הקיימים בלאו הכי בגוף האדם – ואלו חדשות טובות מאוד, כי כך נוספה לנו דרך נוספת "לצרוך" אותם: לא רק באמצעות תזונה נכונה, אלא גם באמצעות חשיפה של הגוף לחומרים האלו, דרך העור.

  אצלנו, אקנה זה לא סיפור!

  לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון חינם במרכז שלנו לטיפול באקנה:

  המלח שמחלות העור מפחדות ממנו

  יוצאים לבלות בים המלח? 👙 רגע לפני שאתם צפים בנחת במים עם ספר ביד (אחרי שמרחתם קרם הגנה, כן?) ומתמסרים לחופשה, הביטו סביבכם: בין המבלים והמתפנקים, סביר להניח שתגלו סביבכם לא מעט אנשים הסובלים ממחלות עור שונות, ומגיעים לים המלח בתקווה לקצת מג'יק. אבל האמת היא שלא קסם מעורב כאן, אלא מדע טהור. במשך השנים נחקרה יכולתם של מלחי ים המלח להקל על מצבי עור שונים – והנה  שניים מהם לפניכם. כפי שתראו, התוצאות לא חד משמעיות ובוודאי לא גורפות, אך המציאות מוכיחה שלגמרי שווה לנסות!

  🔍 פסוריאזיס

  • במה מטפלים? בעברית היא עונה לשם הסקסי "ספחת", והיא אחת מבעיות העור הכואבות, המציקות והמטרידות שיש. פסוריאזיס היא מחלת עור כרונית ותורשתית המוגדרת כמחלה אוטו-אימונית (מערכת החיסון של הגוף תוקפת את הגוף במקום להגן עליו), והיא מופיעה בצורת אזורים אדומים גדולים ומגורים המופיעים על העור ונקודות יבשות בהן העור נסדק – ומגרד. מאוד. 
  • מה אומר המדע? מדענים הקדישו זמן ומאמצים רבים לחקור את הקשר שבין יתרונות המינרלים של ים המלח לבין טיפול בפסוריאזיס, ובמחקרים רבים נמצא קשר משמעותי בין השניים. 76% מהסובלים מפסוריאזיס שביקרו בים המלח (ובאו במגע עם המים, כמובן), השיגו שיפור משמעותי בתסמינים המלווים את המחלה, ובניגוד לאלטרנטיבות הטיפוליות הקיימות – העור לא פיתח עמידות לטיפול במים.

  🔍 אקזמה

  • במה מטפלים? אקזמה היא הפרעת עור כרונית, לרוב גנטית (אך מושפעת גם ממתח ולחץ נפשי, כמו גם מלחות סביבתית או רעלים באוויר), המלווה ביובש, אודם וגרד בעור. לרוב תופיע באזור הפנים, הרגליים, הצוואר והידיים. במילים אחרות: מטרד אמיתי.
  • מה אומר המדע? הריכוז העוצמתי של המינרלים בים המלח, כמו הסידן, הכלוריד, האשלגן, הנתרן והברומיד, יכול לסייע בהסרת הרעלים מהעור. כך למשל, למגנזיום יש תכונות אנטי דלקתיות – ומאחר ואקזמה היא דלקת, המים יכולים לסייע בהקלה על התסמינים. הברומיד, לעומתו, נמצא כיעיל נגד תגובות אלרגיות, והמרקם הגס של המים, באופן כללי, יכול לזרז את הסרת העור המת ובכך להקל על הכאבים, הגירוד והדלקת.

  לטס טוק ביזנס: איך מלחי ים המלח עוזרים לאקנה?

  אז למה בחרנו לשלב במעבדות רבקה זיידה את מלחי ים המלח בחלק מהתכשירים שלנו? 💦 ולשאלת מיליון הדולר: האם נולדו המלחים שבאמת יוכלו לטפל בפצעי האקנה?

  אז בקצרה: כן 😇 (אבל כמו תמיד, לא לבד). הריכוז הגבוה של המגנזיום במלח מסוגל להפחית את הדלקתיות בעור, לשפר את הלחות ולהסיר זיהומים מהנקבוביות – וזה בדיוק מה שאנחנו מבקשים להשיג (יש מצב שנשכור את מי שגילה את הסגולות של ים המלח לעבוד אצלנו במעבדות 😊). וזה לא נגמר כאן, כי המינרלים העוצמתיים יכולים גם להפחית את הגודש הנוצר בנקבוביות וכך למנוע התפרצויות אקנה חדשות. המלח המצוי במים עוזר גם בחידוש העור ותורם למטבוליזם של תאי העור והמרצת זרימת הדם, כשהוא מקלף לאט, בזהירות וביסודיות תאים מתים המצויים על פני העור – כאלה שממש מחכים לרגע שלא נשים לב כדי לסתום לנו את הנקבוביות ולפנק אותנו בפצעים חדשים. 

  אז מה היה לנו כאן? גם הפחתת הדלקת, גם לחות משופרת, גם הסרת זיהומים, גם מניעת התפרצויות חדשות וגם תמיכה בחידוש התאים ושיקום העור – הולה!

  לפני שאתם רצים לים המלח 😎

  תמונה של רבקה זיידה
  תמונה של רבקה זיידה

  עצרו כאן 😊

  אנחנו תמיד בעד שתעלו על בגד ים, תעשו צ'ק אין באיזה מלון מפנק בים המלח 🛎️ ותתאחדו עם המים שנולדו כדי לעשות לנו טוב (ועל הדרך, זה גם ממש עושה טוב לעור הפנים – כי את הסטרס תוכלו להשאיר בבית!),

  א ב ל ,

  לא על המים לבדם יחיה האדם 😊 את המינרלים החיוניים המצויים במי ים המלח אנחנו משלבים בהצלחה במעבדות רבקה זיידה כחלק מפרוטוקול טיפול שלם הכולל שורת תכשירים המבוססים גם על רכיבים פעילים שבצמחי המרפא, כאלה שהוכחו כתומכים בטיפול באקנה ופוסט אקנה, בתוספת טכנולוגיה חדשנית, המתקדמת ביותר בעולם, שאינה כוללת מגע, תרופות או כאב. אנחנו עושים את זה כבר יותר מ-20 שנים, והסטטיסטיקה שלנו אומרת שאנחנו כנראה עושים משהו נכון: לשיטה שלנו יש 92% הצלחה בהחלמה מפצעי אקנה ופוסט אקנה, ו-60,000 מטופלות ומטופלים שנהנים מאיכות חיים טובה יותר, עור פנים בריא יותר וחיוך שמגיע עמוק מהלב. וגם לכם מגיע! 😇

  רוצה להצטרף לסיפורי הצלחה?
  מתחילים בתיאום פגישת ייעוץ ואבחון חינם!

  »

   יש פתרון לאקנה!

   לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון חינם: