שאלות נפוצות

ממש לא. השיטה הבלעדית שלנו איננה תרופתית ונחשבת לטיפול מהפכני שאינו פולשני ואף ניתן לבצע אותו במהלך הריון. גם אם בעבר נטלת כדורים נגד פצעי בגרות (חצ’קונים) ניתן לעבור את הטיפול שלנו בהצלחה ולהפטר מבעיית האקנה לתמיד.

בהחלט כן. הטיפול הבלעדי שלנו פותח במיוחד כטיפול מתאים לכל עונות השנה, ומיועד גם לגברים וגם לנשים בכל הגילאים. הטיפול מותאם בין השאר עבור אקנה הורמונלי, אקנה שחלות פוליציסטיות, רוזציאה ועוד.

לא. אנו מטפלים בהצלחה אדירה גם במצבים של אקנה באיזורי הגב, החזה, הזרועות, ושאר חלקי הגוף.

לא, אל דאגה. לא תחווי כל כאב או תחושת אי נוחות במהלך הטיפול. אנו מזמינים אותך להגיע אלינו למעבדה, ולחולל סופסוף שינוי אמיתי במראה הפנים ובחיים שלך!

בהחלט! אנחנו מטפלים בהצלחה בנערים, בחיילים, ובגברים בגילאים שונים עם המון אהבה ומקצועיות.

ממש לא! מדובר בתרופה עם תופעות לוואי חמורות שעלולות לפגוע לך בבריאות. אנחנו למעשה נעניק לך את התחליף הטבעי לכדורי רואקוטן עם תוצאות מדהימות של עור חלק וללא סיכון בכלל.

בהחלט. פצעי בגרות כמו גם חצ’קונים הם מצב אקנה מאוד מתאים לטיפול שלנו. גם בנים וגם בנות שסובלים מבעיית פצעי בגרות בפנים יכולים להירגע ולדעת שיש לנו פיתרון מעולה וטבעי בשבילם. אנחנו בפירוש יכולים להגיע לעור חלק במצבים של חצ’קונים בפנים וכמובן פצעי בגרות, ויש לנו אלפי לקוחות מרוצים מכל הארץ.

השיטה הייחודית של רבקה זיידה מאוד מתאימה למצבי אקנה הורמונלי, ומצליחה להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד – תוצאות שעם כל הצניעות לא תראי במקומות אחרים! גם במצב של שחלות פוליציסטיות, בנות ונשים עם אקנה הורמונלי, אקנה עם רקע של סטרס, פצעים בסנטר, אקנה בסנטר, יכולות להגיע למצב של עור נקי ובריא כמו אלפי בנות שנפטרו מבעיית אקנה הורמונלי בזכות רבקה זיידה, וזרקו את המייק אפ.

פוטותרפיה או טיפול באור כחול לפצעי אקנה זוהי פונקציה טיפולית שאנו בין היתר גם מבצעים בחלק מתוכנית הטיפול ללקוח, אך יש לדעת שאנו מבצעים טיפול פוטותרפיה ייחודי בהתאם לשיטה הבלעדית והבטוחה של רבקה זיידה, באורך גל מסויים המתאים לכל עור באופן אישי ומקצועי. כלומר, גם אם עברת טיפול פוטותרפיה אקנה או טיפול באור כחול לאקנה ולא ראית תוצאות, יש בהחלט סיכוי גדול שנמצא התאמה לשיטת הטיפול שלנו ונביא גם אותך לעור חלק, יפה ובריא.

הטיפול שלנו הוא 100% טבעי ובטוח עם ותק של 22 שנה בארץ. מעבר לעובדה שהשיטה של רבקה זיידה מהווה תחליף טבעי של כדורים, למעשה הטיפול מהווה אלטרנטיבה לתרופות כך שממש אין צורך להרעיל את הגוף או לפגוע בכבד ובמערכות השונות. אפשר לעבור טיפול בטוח וטבעי עם תוצאות מאוד מרשימות וקבלת עור חלק

בוודאי שכן! יש לנו תוצאות מהממות בטיפול בפנים עם צלקות אקנה, סימנים אדומים בפנים, חורים בפנים, כתמי אקנה שגם נקראים כתמי פוסט אקנה, חטטים בפנים, נקבוביות פעורות. במהלך 22 שנות ותק וניסיון טיפלנו בכל דרגות החומרה של צלקות אקנה בפנים, ובמהלך האבחון המקצועי ופגישת היעוץ נבשר לך אם נוכל להביא גם אותך לעור חלק. מומלץ ליצור איתנו קשר כעת ולשריין מועד לפגישת ייעוץ אצל המומחים שלנו.

כן. אנחנו מטפלים בהצלחה אדירה גם במצב של אקנה בגב אצל בנים ובנות, נשים וגברים בגילאים שונים, ומגיעים למצב של גב חלק ללא פצעים, התבהרות של סימנים אדומים, וכמובן מונעים מצב של הופעת פצעים חדשים בגב. ליהנות מגב חלק ללא פצעים כואבים ולא אסתטים זה בהחלט חלום שאנחנו מגשימים ללקוחות האהובים שלנו מדי יום ביומו.

כן. שיטת הטיפול הטבעית שלנו מתאימה לכך מאוד, ויש לנו הרבה ניסיון בטיפולי אקנה בישבן. נשמח לפתור לך את בעיית אקנה בישבן בטיפול מקצועי עם הצוות האוהב והתומך שלנו.
דילוג לתוכן